Składając zamówienie poprzez system naszej drukarni mogą Państwo wybrać czy druk nastąpi z pliku graficznego przygotowane przez Państwa czy z projektu przygotowanego przez nas na Państwa zlecenie. Zarówno w jednym jak i drugim mają Państwo 3 sposoby na dostarczenie nam plików oraz ewentualnych wytycznych do projektu graficznego.

Sposób pierwszy
Załadowanie plików zaraz po dokonaniu zakupu na stronie z potwierdzeniem złożenia zamówienia.

W momencie, gdy dokonana zostanie płatność za zamówienie, zostaną Państwo przekierowani na stronę z potwierdzeniem przyjęcia zamówienia. W sekcji ze szczegółami zamówienia widoczne będzie okno „Załaduj Pliki”, do którego można załadować własne materiały. Potwierdzeniem pozytywnego załadowania plików graficznych jest zielona ikona obok nazwy pliku.

Sposób drugi
Załadowanie plików z poziomu konta użytkownika.

Sposób ten będzie przydatny dla osób, które na etapie zamawiania produktów w naszym sklepie nie mają jeszcze gotowych plików graficznych lub materiałów na podstawie, których wykonamy projekt graficzny.
Po dokonaniu zamówienia nie ma konieczności od razu dodawać plików graficznych. W dogodnym dla Państwa czasie wystarczy zalogować się na konto użytkownika, przejść do zakładki „Zamówienia”. Obok konkretnego zamówienia pokaże się przycisk umożliwiający załadowanie materiałów graficznych i/lub wytycznych do przygotowania projektu. Potwierdzeniem pozytywnego załadowania plików graficznych jest zielona ikona obok nazwy załadowanego pliku

Sposób trzeci
Wysłanie plików na adres e-mail

Ostatnim sposobem na dostarczenie nam materiałów graficznych to wysłanie ich na adres email zamowienia @ wdruk.pl
Przy tym rodzaju wysyłki prosimy, aby cała wiadomość e-mail nie przekraczała rozmiaru 15 MB.

Dopuszczalne typy plików graficznych: JPG, TIF, PDF, CDR, PSD
Dopuszczalne tytpy plików tekstowych: TXT, DOC, DOCX, ODT

Odbierz 15% rabatu

Zapisując się do newslettera będziesz na bieżąco z naszymi nowościami w ofercie oraz promocjami. Dodatkowo otrzymasz 15% rabatu na pierwsze zamówienie.

Chcę otrzymywać wasz newsletter (możesz zrezygnować w każdym czasie).